AMR

 • Pallet stacker AGV 400cm

  Pallet stacker AGV slúži na automatizované zaskladnenie hotovej výroby na paletách do regálov až do výšky 400 cm. Dokáže danú požiadavku kompletne vyriešiť. Použitím riadiaceho systému s dispečingovým systémom sa už o prideľovanie úloh a riadenie priorít nemusíte starať. Systém je plne autonómny. Použitím SLAM navigácie nevyžaduje na lokalizáciu dodatočnú magnetickú pásku, a tak je prevádzka ďaleko pohodlnejšia bez dodatočných nákladov (údržba magnetickej pásky).

 • Mini forklift AGV standard lift

  Mini forklift AGV standard lift

  Mini forklift AGV standard lift umožňuje manipulovať bremená umiestnené na palete položenej na zemi. Nevyžaduje žiadne dodatočné zariadenia na to, aby paletu zo zeme naložil, previezol na miesto určenia a tam paletu položil na určené miesto. Vďaka SLAM navigácii nevyžaduje na lokalizáciu dodatočnú magnetickú pásku, a tak je prevádzka ďaleko pohodlnejšia bez dodatočných nákladov (obnova magnetickej pásky).

 • Mini forklift AGV middle lift

  Mini forklift AGV middle lift slúži na presúvanie materiálu na paletách napríklad od strojov k baliacej linke na dopravník. Nevyžaduje si žiadne dodatočné procesy a podporu pri nakladaní paliet zo zeme na dopravník nasledujúcej operácie. Použitím SLAM navigácie nevyžaduje na lokalizáciu dodatočnú magnetickú pásku, a tak je prevádzka ďaleko pohodlnejšia bez dodatočných nákladov (údržba magnetickej pásky).

 • innovation mini forklift AGV high

  Mini forklift AGV high

  Mini forklift AGV high dopĺňa palety na gravitačný dopravník alebo zdvihne paletu na dodatočný držiak alebo vozík. Vďaka zdvihu takmer 24 cm ani presun paliet na gravitačný dopravník už nie je prekážkou pre nasadenie AMR. Použitím SLAM navigácie nevyžaduje na lokalizáciu dodatočnú magnetickú pásku, a tak je prevádzka ďaleko pohodlnejšia bez dodatočných nákladov (údržba magnetickej pásky).