SLAM AGV

 • Mini forklift AGV standard lift

  Mini forklift AGV standard lift

  Mini forklift AGV standard lift umožňuje manipulovať bremená umiestnené na palete položenej na zemi. Nevyžaduje žiadne dodatočné zariadenia na to, aby paletu zo zeme naložil, previezol na miesto určenia a tam paletu položil na určené miesto. Vďaka SLAM navigácii nevyžaduje na lokalizáciu dodatočnú magnetickú pásku, a tak je prevádzka ďaleko pohodlnejšia bez dodatočných nákladov (obnova magnetickej pásky).

 • AMR Pallet Mover IF 1502

  SLAM navigácia umožňuje lokalizáciu robota bez inštalácie navigačných prvkov akými sú napr. magnetická páska alebo QR kódy. AMR model IF 1502 je malý vozík s pomerne vysokou nosnosťou až do 1500 kg a výškou zdvihu 205 mm zvláda manipuláciu s ťažkými bremenami zo zeme na zem, prípadne manipuláciu z nízkych dopravníkov. Jeho hlavnou prednosťou je vysoká rýchlosť až 2 metre za sekundu, ktorú bezpečne zvláda aj pri plnom zaťažení nákladom. Vysoký transportný výkon v kombinácii s možnosťou rýchlej výmeny batérií vytvára veľmi zaujímavú príležitosť na zníženie počtu AMR robotov v uvažovanom logistickom riešení.

 • AMR Pallet Stacker IF 0620

  AMR Pallet Stacker IF 0620

  SLAM navigácia umožňuje lokalizáciu robota bez inštalácie navigačných prvkov akými sú napr. magnetická páska alebo QR kódy. AMR model IF 0620 má kompaktné rozmery a je navyše vybavený všesmerovými kolesami, vďaka ktorým sa tento robot dostane aj do najužších uličiek, ktoré sú pre vozíky so štandardným riadením nedostupné. Okrem toho má výšku zdvihu až 2 metre, čo umožňuje manipuláciu palety na dopravníky resp. aj do regálu.

 • AMR Pallet Stacker IF 2025

  SLAM navigácia umožňuje lokalizáciu robota bez inštalácie navigačných prvkov akými sú napr. magnetická páska alebo QR kódy. AMR model IF 2025 je výkonný vozík s maximálnou nosnosťou do 2000 kg a výškou zdvihu do 2500 mm predurčený na zvládanie náročnejších úloh s ťažkými bremenami so zakladaním aj do vyšších miest. Vyššie požiadavky na šírku manipulačných uličiek kompenzuje možnosťou automatizovaného zakladania napr. aj do regálu a tým zvyšuje produktivitu dostupných výrobných resp. skladových priestorov.

 • AMR Pallet Mover IF 3002

  SLAM navigácia umožňuje lokalizáciu robota bez inštalácie navigačných prvkov akými sú napr. magnetická páska alebo QR kódy. AMR model IF 3002 je robustný vozík s maximálnou nosnosťou do 3000 kg a výškou zdvihu 200 mm zvláda manipuláciu s ťažkými bremenami zo zeme na zem prípadne manipuláciu z nízkych dopravníkov. Tam kde bola hmotnosť bremena limitom a vyžadovala použitie veľkých vozíkov (požiadavky na veľký manipulačný priestor) sa otvára priestor na použitie stále kompaktného AMR robota.

 • Pallet stacker AGV 400cm

  Pallet stacker AGV slúži na automatizované zaskladnenie hotovej výroby na paletách do regálov až do výšky 400 cm. Dokáže danú požiadavku kompletne vyriešiť. Použitím riadiaceho systému s dispečingovým systémom sa už o prideľovanie úloh a riadenie priorít nemusíte starať. Systém je plne autonómny. Použitím SLAM navigácie nevyžaduje na lokalizáciu dodatočnú magnetickú pásku, a tak je prevádzka ďaleko pohodlnejšia bez dodatočných nákladov (údržba magnetickej pásky).