Prezentácia na veľtrhu Warsaw Pack

V apríli tohto roku sa konal veľtrh obalovej technológie a balenia Warsaw Pack. Bola to moderná platforma na diskusiu o inováciách v priemysle a ďalších krokoch v jeho rozvoji. Spoločne s naším partnerom sme na tomto podujatí predstavili integrované riešenie pre automatizované balenie a prepravu tovaru. Naše riešenie spočíva v prepojení AMR robota s baliacim strojom, ktoré umožňuje efektívne a flexibilné riadenie procesov v skladoch a logistických centrách.

Na našom stánku sme demonštrovali, ako AMR robot dokáže samostatne priviezť paletu s tovarom do baliaceho stroja, a následne po ukončení baliaceho procesu tovar prepraviť na určené miesto. Tento systém je schopný prispôsobiť sa rôznym veľkostiam a tvarom kartónov, ako aj dynamicky reagovať na zmeny v prostredí. AMR robot je tiež vybavený senzormi a kamerami, ktoré zabezpečujú jeho bezpečnú a spoľahlivú prevádzku.

Na veľtrhu sme zaznamenali veľký záujem o naše riešenie zo strany potenciálnych zákazníkov aj odborníkov z oblasti balenia a logistiky. Radi by sme sa poďakovali všetkým návštevníkom nášho stánku za ich pozornosť a otázky. Veríme, že naše riešenie prinesie mnohým firmám výhody v podobe zvýšenej produktivity, úspory nákladov a lepšej kvality služieb.

Ak máte záujem o viac informácií o našom riešení, neváhajte nás kontaktovať:

telefonicky +421 903 707 573
mailom info@innovation.sk
alebo cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

S pozdravom,

Tím iGrow Network

ZÍSKAJTE 20% ZĽAVOVÝ KUPÓN NA PILOTNÝ PROJEKT S DVOMA AMR ROBOTMI!  

Dávame do pozornosti možnosť získať 20% zľavový kupón na špeciálny AMR pilotný projekt s dvoma rôznymi AMR robotmi – možnosť reálne testovať rôzne logistické stratégie v rámci jedného pilotného projektu. Kupón je úplne zadarmo a je ho možné využiť kedykoľvek do konca roka 2023

Similar Posts