Uskladnenie palety do regálu automatizovane 

Rozmýšľate o tom, že by ste zautomatizovali svoju logistiku, ale stále sa pohybujete v neistote a hľadáte dokonalé riešenie? Zautomatizovať všetky činnosti v rámci logistického procesu s paletami predstavuje náročnú úlohu. Výskyt obmedzení a ťažkostí, ktoré bránia jednoduchej a ekonomicky výhodnej implementácii automatizovanej logistiky, je stále výzvou. Nenechajte sa však odradiť. 

Zlepšite logistický proces s AMR robotom 

AMR robot (autonómny mobilný robot) dokáže spoľahlivo zvládnuť celý logistický proces od výroby cez sklad až po vychystávaciu plochu. Zatiaľ čo mnohé spoločnosti zápasia s ručnými manipuláciami, ručným zakladaním paliet do regálov, AMR robot prevezme kontrolu a presne a spoľahlivo zaskladní hotové výrobky na paletách, a to až do výšky 4 metrov.  

AMR roboty majú široké využitie, a tak vám dokážu pomôcť vyriešiť rôzne situácie a problémy v priemyselných a logistických prostrediach, napr.:  

  • Automatizácia zaskladňovania a vyberania tovaru, čím sa eliminuje potreba manuálnej práce 
  • Optimalizácia využitia skladového priestoru a zvýšenie kapacity skladu 
  • Zníženie rizika nehôd a kolízií 
  • Konzistentné a spoľahlivé vykonávanie úloh, vďaka nepretržitému fungovaniu s vysokou presnosťou 
  • Minimalizovanie znečistenia a rizika kontaminácie (v oblastiach, kde je dôležitá hygiena a čistota) 

Optimalizácia bez starostí 

Nemusíte sa starať o zložité detaily, prideľovanie úloh či riadenie priorít. Riadiaci systém s dispečingovým systémom prevezme túto úlohu za vás. Váš AMR robot sa sám rozhodne o optimálnej trase a plnení úloh, aby vaša prevádzka fungovala hladko a bez zbytočných komplikácií. 

Vďaka pokročilej SLAM navigácii (simultánna lokalizácia a mapovanie), sa nemusíte obťažovať ani s dodatočnými magnetickými páskami. AMR robot je schopný lokalizovať sa v priestore bez toho, aby potreboval pomocné navigačné prostriedky. Tým pádom eliminuje dodatočné náklady na údržbu a poskytuje pohodlnejšiu prevádzku. 

Využite možnosť zlepšiť svoj logistický proces a výrazne zvýšiť efektivitu vašich skladov s AMR robotmi. Nechajte roboty pracovať za vás.

Pre bližšie info nás kontaktujte:

ZÍSKAJTE 20% ZĽAVOVÝ KUPÓN NA PILOTNÝ PROJEKT S DVOMA AMR ROBOTMI!  

Dávame do pozornosti možnosť získať 20% zľavový kupón na špeciálny AMR pilotný projekt s dvoma rôznymi AMR robotmi – možnosť reálne testovať rôzne logistické stratégie v rámci jedného pilotného projektu. Kupón je úplne zadarmo a je ho možné využiť kedykoľvek do konca roka 2023

Similar Posts